Zamieszkaj na Dębcu. Premiera nowej inwestycji

Marzysz o własnym M w nowoczesnym budynku w wyjątkowej lokalizacji? Nie zwlekaj, bo to już ostatnia szansa na zamieszkanie w okolicy Lasku Dębieckiego, tuż przy Galerii Dębiec. Budowa czwartego etapu Red Parku zbliża się wielkimi krokami. Premiera już w ten weekend.

 

W najbliższą sobotę i niedzielę na Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu, RED Real Estate Development po raz pierwszy zaprezentuje ostatni etap unikatowej inwestycji Red Park. Obecnie osiedle tworzą trzy budynki. Czwarty także wzniesie się w zielonej okolicy Lasku Dębieckiego.

Red Park to nowoczesne osiedle, które łączy wysoki standard mieszkań z doskonałą lokalizacją, dlatego tak przyjemnie się tu mieszka – mówi Anna Mróz, kierownik biura sprzedaży Red Park. – W pobliżu osiedla znajduje się wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia: zielone tereny rekreacyjne, targ, galeria handlowa, szkoły czy apteki.

Budowa 13-piętrowego budynku Red Parku rozpocznie się na przełomie 2018 i 2019 roku, a zakończy się pod koniec roku 2020. W ramach czwartego etapu inwestycji powstanie 137 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie pomieszczeń. Wśród lokali o powierzchni od 36 do 98 mkw. znajdą się zarówno 2- i 3 -pokojowe mieszkania, jak i przestronne 4-pokojowe. Ich przedsprzedaż zostanie uruchomiona właśnie na zbliżających się targach. Przez dwa dni będzie można zapoznać się ze szczegółami oferty, zarezerwować wymarzone M i skorzystać z dogodnych form płatności – 20/80. Z okazji premiery inwestycji deweloper przygotował specjalną cenę mieszkań – od 6,2 tys. za mkw.

 

To już naprawdę ostatni dzwonek. Wszystkie mieszkania w dwóch pierwszych budynkach są sprzedane, a w trzecim właścicieli znalazła już ponad połowa. Spodziewamy się nie mniejszego zainteresowania czwartym budynkiem. To świadczy zarówno o popularności Red Parku, jak i całego Dębca, który swoją atrakcyjnością przyciąga kolejnych mieszkańców – dodaje Anna Mróz.

Podobnie jak w budynku C, tak i w budynku D wszystkie mieszkania będą miały duże ogródki (parter), loggie, balkony lub tarasy. 13-piętrowe budynki Red Parku górują nad okolicą, dlatego z ostatnich pięter roztacza się niczym nieograniczony, panoramiczny widok na cały Poznań. W zależności od położenia mieszkania, mieszkańcy będą mogli cieszyć się także widokiem na park Dębina, centrum miasta lub na niską zabudowę Lubonia, bądź Świerczewa. Kolejnym wyróżnikiem mieszkań jest ich ponadprzeciętna wysokość – do 3 m na parterze i na ostatnim piętrze budynku.

Budynki Red Parku są od siebie oddalone o ponad 40 metrów. Udogodnieniem dla mieszkańców niewątpliwie będą wózkownie, komórki lokatorskie oraz miejsca w jednopoziomowej, podziemnej hali garażowej, a także elegancko wykończone części wspólne. Ponadto na terenie osiedla znajduje się ok. 100 ogólnodostępnych, zewnętrznych miejsc postojowych.

 

Z oferty ostatniego etapu Red Parku po raz pierwszy można skorzystać 8 i 9 września na stoisku F7 w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14 w godz. od 10.00 do 17.00.

KontaktPolub nas na FacebookuSklepy firmDodaj ogłoszenieWyszukiwarka firm