Tubądzin wśród gwiazd na pokazie Macieja Zienia wiosna-lato 2019

W miniony piątek Maciej Zień zabrał gości swojego pokazu w niezapomnianą podróż przez kultową dekadę twórczości legendarnego zespołu The Beatles. Niezwykle elegancki styl, przełamany nieszablonowymi dodatkami, idealnie komponował się z aranżacją przestrzeni pokazowej, w której znalazły się wielkoformatowe płyty, zaprojektowane przez samego kreatora mody.


Wyrafinowana elegancja

Najnowsze kolekcje płytek zaprojektowane przez Macieja Zienia to odzwierciedlenie tak ważnych dla projektanta, dostojnych i minimalistycznych zdobień, tworzących olśniewający efekt we wnętrzach. Gres Amber Vein, który można było zobaczyć w przestrzeni wydarzenia, jest nieszablonowym połączeniem eleganckiej czerni z bursztynowymi żyłami. Idealne połączenie mody i designu odzwierciedla również zaprojektowany przez artystę wzór Specchio Carrara, który zachwyca wyjątkowo delikatną w dotyku satynową powierzchnią. Płyty idealnie komponowały się z estetyką lat 60., do których przenieśli się goście pokazu.

Wyjątkowa kooperacja

Tubądzin to pierwszy polski producent z branży ceramicznej, który nawiązał współpracę z projektantem mody. W tym czasie Maciej Zień stworzył kolekcje inspirowane największymi metropoliami oraz europejską tradycją kamieniarską. Piątkowy pokaz był nie tylko prezentacją najnowszych trendów w modzie czy projektowaniu wnętrz, ale również uhonorowaniem dekady wspólnych działań z Grupą Tubądzin.

Wydarzenie przyciągnęło największe nazwiska świata show-biznesu. Wśród gości znalazły się m.in.: Aneta Kręglicka, Małgorzata Kożuchowska, Edyta Herbuś, Monika Olejnik, Karolina Szostak oraz znana blogerka modowa Maffashion.

The Beatles – ponadczasowy styl

Wyjątkowy styl czwórki z Liverpoolu stanowił główną inspirację do stworzenia ponadczasowych projektów zaprezentowanych na wybiegu. Różnorodność barw, szlachetne tkaniny i ręcznie tkane wzory to tylko niektóre elementy wykorzystane w kolekcji „The Beatles”. Dominują w niej charakterystyczne dla projektanta sukienki koktajlowe i wieczorowe. W kolekcji nie zabrakło również takich elementów jak dzwony, golfy i szerokie rękawy oraz interpretacji garnituru smokingowego, znaku rozpoznawczego zespołu. Na wybiegu mogliśmy podziwiać koronki, charakterystyczne dla lat 70. plisy i printy, takie jak wzór monstery czy krokodyla. Wyrafinowane zdobienia wyróżniają również najnowszą kreację wielkoformatowych płyt Macieja Zienia, która jest efektem ostatniej odsłony współpracy projektanta z Grupą Tubądzin. Elegancki i subtelny marmur statuario można było podziwiać w przestrzeni wydarzenia, które odbyło się w miniony piątek na Mińskiej 65.

Więcej informacji na temat kolekcji stworzonych przez Macieja Zienia dla Ceramiki Tubądzin na www.tubadzin.pl

KontaktPolub nas na FacebookuSklepy firmDodaj ogłoszenieWyszukiwarka firm