PURMO NA TARGACH INSTALACJE 2018

W dniach 23-26 kwietnia 2018 roku w Poznaniu rozpocznie się 12. edycja targów INSTALACJE, które należą do najważniejszych wydarzeń branży instalacyjnej w Europie Środkowej. Wśród wystawców nie zabraknie marki Purmo – światowego lidera na rynku grzewczym.

 

W targach INSTALACJE co roku bierze udział około 30 tys. profesjonalistów z kilkudziesięciu krajów. Podczas imprezy kompleksowo prezentowane są rozwiązania i usługi z zakresu m.in. techniki grzewczej, chłodniczej, wentylacyjnej i gazowniczej. Jest to doskonała okazja do podtrzymania relacji biznesowych i nawiązania nowych kontaktów, a także do wymiany wiedzy i doświadczeń. Swoją ofertę przedstawi m.in. Purmo – sztandarowa marka koncernu Rettig ICC, pod którą od ponad 25 lat sprzedawane są w Polsce grzejniki płytowe, dekoracyjne, kolumnowe, konwektorowe i kanałowe oraz ogrzewanie płaszczyznowe i systemy rurowe. W tym roku Purmo przygotowało na targi polską premierę systemu rurowego nowej generacji Cleverfit Axial.

 

Program targów przewiduje prestiżowe konferencje, w tym konferencję Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC) pt. „Standardy jutra w technice grzewczej”. W jej ramach ukażą się wytyczne PORT PC skierowane do instalatorów oraz projektantów instalacji grzewczych i chłodzących. Konferencję poprowadzą czołowi specjaliści z branży, m.in. Rafał Różycki, doradca techniczny Purmo, który przedstawi prezentację „Równoważenie hydrauliczne w instalacjach grzewczych z grzejnikami Purmo”.

Wszystkich uczestników targów INSTALACJE 2018, zainteresowanych ofertą Purmo, zapraszamy na stoisko nr 85 w hali nr 5.

 

Marka Purmo jest własnością koncernu Rettig ICC produkującego rocznie ok. 7 milionów grzejników, co czyni koncern największym producentem systemów grzewczych na świecie. Pod marką Purmo w Polsce sprzedawane są grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne, grzejniki kanałowe, elektryczne i ogrzewanie podłogowe oraz system rurowy.  Rettig ICC posiada zakłady produkcyjne w 15 krajach Europy i eksportuje swoje produkty do 50 krajów na całym świecie. Swoją silną i stabilną pozycję rynkową koncern osiągnął dzięki nieustannej dbałości o jakość i innowacyjność oferowanych rozwiązań. Największa fabryka Rettig ICC mieści się w Rybniku. 

www.purmo.pl

KontaktPolub nas na FacebookuSklepy firmDodaj ogłoszenieWyszukiwarka firm