Konkurs architektoniczny na aranżację salonu wystawowego ASSA ABLOY

ASSA ABLOY ogłosiła konkurs na projekt aranżacji salonu wystawowego. Światowy lider branży security, oferujący kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń elektromechanicznych, planuje otwarcie showroomu w nowej siedzibie firmy. Projekty przedstawiające koncepcję aranżacji wnętrza można składać do końca stycznia 2019 roku.

 

Przestrzeń salonu znajduje się w kompleksie Wiśniowy Business Park w Warszawie, przy ulicy Iłżeckiej 24 w budynku F. Przedmiotem konkursu jest projekt aranżacji salonu wystawowego o powierzchni 232 metrów kwadratowych. W nowym showroomie firma ASSA ABLOY będzie prezentować swoje innowacyjne rozwiązania i produkty z szerokiej gamy zabezpieczeń.

Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda w wysokości 5 tysięcy złotych, a dla innych prac, które znajdą uznanie wśród jury – wyróżnienia. – Projekt naszego pierwszego salonu to dla nas niezwykle ważne przedsięwzięcie. Chcemy, aby nasze produkty zyskały nowoczesną przestrzeń, w której zaprezentujemy ich kompleksowe działanie. Zależy nam także, by stylistyka projektów zaproponowana przez uczestników konkursu, była spójna z naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami. To duże wyzwanie dla projektujących, dlatego liczymy, że zaskoczy nas ich kreatywna wizja – mówi Danuta Zielecka, Dyrektor ds. projektów ASSA ABLOY.

Ogłoszenie wyników przewidziane jest na 15 lutego 2019 roku. Szczegółowy regulamin konkursu, materiały do pobrania oraz dodatkowe informacje na stronie:

https://www.assaabloy.com.pl/pl/local/pl/aktualnoci/aktualnoci/konkurs-na-koncepcj-architektoniczn-salonu-wystawowego-/

Terminy:

–       ogłoszenie konkursu – 19.12.2018 r.

–       oględziny miejsca – od 02.01.2019 r.

–       termin odpowiedzi na pytania uczestników – 30.01.2019 r.

–       termin składania prac konkursowych – 31.01.2019, godz. 23:59

–       ogłoszenie wyników konkursu – do 15.02.2019 r.

–       otwarcie wystawy pokonkursowej – kwiecień 2019 r.

Nagrody:

–       I miejsce – 5000 zł

–       Wyróżnienia


O firmie 

Grupa ASSA ABLOY to światowy lider branży security, oferujący kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu, automatyka drzwiowa, technologie identyfikacji i zabezpieczenia hotelowe. Jedną z kluczowych dla całego koncernu jest fińska marka ABLOY – wiodący producent najwyższej klasy zamków elektrycznych, elektromotorycznych, okuć architektonicznych, samozamykaczy, innowacyjnych systemów elektromechanicznych oraz akcesoriów uzupełniających. Specjalizuje się również w segmencie zabezpieczeń dedykowanych Infrastrukturze Krytycznej, przemysłowi, IT, telekomunikacji i logistyce. W portfolio grupy ASSA ABLOY obecne są także marki takie jak HID Global, ASSA, Mul-T-Lock, TESSA czy obecna na rynku od 175 lat – Yale.

KontaktPolub nas na FacebookuSklepy firmDodaj ogłoszenieWyszukiwarka firm