Inwestycja Osiedle nad Odrą pnie się w górę

Osiedle nad Odrą to najnowsza inwestycja wrocławskiego dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A. Budynek mieści się przy ulicach Rychtalskiej i Słonimskiego.


W lipcu ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji Osiedle nad Odrą. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2019 roku. Obecnie nad częścią budynku powstaje już dach.

 

Obiekt liczy łącznie 212 mieszkań. Metraże lokali sięgają od 30 do 104 metrów kwadratowych. W budynku znalazło się osiem kondygnacji naziemnych i jedna podziemna, z wielostanowiskowymi miejscami parkingowymi i pomieszczeniami na rowery. Osiedle nad Odrą wyróżnia się układem tarasowym. Ma cztery niezależne od siebie klatki schodowe.

Okolica inwestycji jest dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta. Samochodem można dostać się do centrum w kilkanaście minut. To miejsce z dobrze rozbudowanymi ścieżkami rowerowymi, wiodącymi niemal do samego Rynku. Mieszkańcy będą mogli korzystać także z komunikacji miejskiej – zarówno bezpośrednio przy inwestycji, jak i na mieszczącej się w pobliżu pętli przy ulicy Kromera.

Autorem projektu jest Biuro Architektoniczne Wojciech Madurowicz.

KontaktPolub nas na FacebookuSklepy firmDodaj ogłoszenieWyszukiwarka firm