Havas Media dla bezokularow.pl

W ramach wygranego przetargu agencja mediowa Havas Media Group wzbogaciła swoje portfolio o nowego klienta, serwis bezokularow.pl. Dom mediowy Havas Media będzie obsługiwał markę w zakresie zakupu powierzchni mediowej.

Bezokularow.pl to sklep internetowy mający w swojej ofercie szeroką gamę soczewek kontaktowych i akcesoriów z szybką dostawą door to door. Dodatkowym atutem sklepu jest aplikacja mobilna, która pozwala w łatwy sposób zamówić soczewki, jak również umożliwia przejrzenie historii zamówień czy dołączenie do programu lojalnościowego marki.

W ramach nawiązanej współpracy, dom mediowy Havas Media jest odpowiedzialny za zakup czasu reklamowego dla kampanii telewizyjnych marki. Umowa została sporządzona na czas nieokreślony.

Wraz z początkiem stycznia ruszyła pierwsza kampania telewizyjna bezokularow.pl. Jej celem jest dotarcie z ofertą do szerszej grupy odbiorców oraz budowanie świadomości marki na polskim rynku.

 

Link do spotu https://www.facebook.com/Bezokularow/videos/2129629467064338/

 

Havas Media Group – agencja specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands. W jej skład wchodzą niezależne domy mediowe Havas Media, Fullsix Media i Arena Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki: Affiperf (programmatic trading desk), Ecselis (agencja multichannel performance realizująca cele biznesowe marek), DBI (data driven marketing), Mobext (strategiczne rozwiązania w kanałach mobile), LuxHub (strategie komunikacji marek luksusowych i premium), Socialyse (butik kreatywny wykorzystujący siłę mediów społecznościowych), 18 Havas Warsaw (dedykowane rozwiązania łączące trendy w mediach i technologii) oraz Havas Story Plantation (kompleksowe strategie kontentowe). W ramach grupy działa także Havas Sports & Entertainment – jednostka wyspecjalizowana w budowaniu zaangażowania marek w obszarze sportu i rozrywki oraz dział badań Intelligence Team. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.

KontaktPolub nas na FacebookuSklepy firmDodaj ogłoszenieWyszukiwarka firm